fbpx

Alma Harmony iPixel

Poznaj zabieg Alma Harmony iPixel

Z wiekiem skóra traci swoją jędrność oraz blask, prowadzą do tego niedoskonałości, do których należą m.in.: głębokie i drobne zmarszczki, rozszerzone pory, bruzdy, skóra staje się zszarzała, szorstka i chropowata. Tym wszystkim problemom można zaradzić używając wielofunkcyjnej platformy Harmony. Laser frakcyjny  iPixel to najnowocześniejszy na świecie system laserowy, przyznaczony do ablacyjnego resurfacingu i odmładzania skóry, redukcji zmarszczek,  rozszerzonych porów, przebarwień, blizn, a także rozstępów.

Chcesz umówić się na wizytę?

Zadzwoń lub wyślij formularz i ustal dogodny termin.

Formularz - zabiegi hi-tech

Jak przebiega zabieg Alma Harmony iPixel?

Wiązka światła o długości fali 2940 nm w systemie ablacyjnym, narusza zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną warstwę naskórka, poprzez odparowanie wody z komórek. Wiązka przenika na głębokość aż 3mm, powodując w pełni kontrolowane uszkadzania i przebudowę komórek skóry. W ten sposób pobudzane są intensywne procesy regeneracyjne, a włókna kolagenowe namnażają się i budują nowe struktury skóry.

Czas trwania zabiegu

ok. 30-60 min

Okres rekonwalescencji

Po zabiegu skóra wymaga kilku dni rekonwalescencji, a pacjent stosuje się do zaleceń po zabiegowych osoby wykonującej zabieg . Okres całkowitej przebudowy skóry zależy od indywidualnych uwarunkowań i wynosi zazwyczaj maksymalnie kilka tygodni.

Częstotliwość

Dla trwałych efektów warto wykonywać zabieg w seriach.