fbpx

Laseroterapia

Depilacja laserowa

Multiaplikacyjny laser Alma Harmony XL z głowicą SHR umożliwia usunięcie nadmiaru owłosienia z obszaru twarzy i ciała. Epilacja polega na działaniu wiązką lasera, która wnika głęboko w skórę, gdzie niszczy cebulkę włosa, zapobiegając jego ponownemu odrostowi. Rewolucyjna technologia SHR (Super Hair Removal) pomaga w usuwaniu niechcianych włosków wszystkich typów i kolorów i jest odpowiednia dla wszystkich karnacji.

Depilacja z użyciem lasera Alma Harmony XL z głowicą SHR to niezwykle zaawansowana metoda depilacji laserowej. System chłodzenia dodatkowo zwiększa komfort pacjenta, chroniąc przed przegrzaniem czy poparzeniem.

Resurfacing

Uznaje się go za bardzo dobrą alternatywę dla botoksu, jest przeprowadzany z wykorzystaniem lasera Alma Harmony XL PRO. Zabieg jest mało inwazyjny. Przed jego wykonaniem objęty leczeniem obszar skóry jest znieczulany specjalnym kremem. 

Chcesz umówić się na wizytę?

Zadzwoń i ustal dogodny termin bezpłatnej konsultacji.

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie skóry jest metodą regenerowania skóry za pomocą światła lasera. Jest to uniwersalny zabieg, który niweluje drobne zmarszczki, piegi, rozszerzone pory, przebarwienia słoneczne, pękniete naczynka i rumień na twarzy oraz inne fotouszkodzenia skórne. Fotoodmładzanie polega na oddziaływaniu na skórę wiązką światła lasera. Urządzenie ALMA® emituje w tym samym momencie różnej długości fale we wszystkich kierunkach. Dzięki temu można likwidować wiele efektów fotostarzenia równocześnie.

Laser frakcyjny CO2 (LUTRONIC, ALMA)

Pozwala na odmłodzenie skóry, redukcję różnego rodzaju blizn, wyrównanie kolorytu cery oraz usunięcie przebarwień. Podczas zabiegu wykorzystuje się nowoczesne lasery ablacyjne, emitujące wiele mikroskopijnych wiązek, które wywołują efekt termiczny i zapoczątkowują proces regeneracji.

Usuwanie przebarwień i rumienia laserem

Skuteczny sposób na wyrównanie kolorytu skóry. Zabieg nie wymaga znieczulenia. Wskazaniami do laserowego usuwania przebarwień i rumienia są widoczne zmiany pigmentacyjne, znamiona port wine, teleangiektazje oraz trądzik różowaty.

Chcesz umówić się na wizytę?

Zadzwoń i ustal dogodny termin bezpłatnej konsultacji.

Usuwanie niechcianych tatuaży

Odbywa się z wykorzystaniem lasera Alma Harmony ND:YAG, co pozwala na zmniejszenie ryzyka infekcji, powstawania blizn, jak również odczuwania bólu przez pacjenta. Dzięki zabiegowi możliwe jest usunięcie tatuaży oraz makijażu permanentnego. Przed jego przeprowadzeniem na skórę aplikuje się krem znieczulający.

Laserowe zamykanie naczynek

Pozwala na skuteczne pozbycie się teleangiektazji. Podczas zabiegu wykorzystywany jest laser Alma Harmony XL PRO. Skóra nie wymaga znieczulenia, urządzenie używane do zamykania naczynek jest wyposażone w chłodzącą końcówkę. Zabieg przeprowadza się także u osób z naczyniakami rubinowymi i znamionami port wine.

Laserowe usuwanie rozstępów

Polega na stopniowym zmniejszaniu widoczności wrzecionowatych pasm na ciele za pomocą lasera Clear Lift. Zabieg nie wymaga znieczulenia. Po jego wykonaniu na skórze nie pozostają ślady, może być ona jedynie delikatnie zaczerwieniona i obrzęknięta. Efekty narastają stopniowo przez 3 miesiące.