fbpx

Medycyna Estetyczna

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Pozwala na poprawę wyglądu z wykorzystaniem substancji, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Kwas hialuronowy jest podawany do głębszych warstw tkanek, a rezultat jest widoczny od razu i narasta przez pierwsze klika dni. To naturalny wypełniacz. 

Mezoterapia

Polega na wykonaniu serii nakłuć w odpowiednią warstwę skóry z wstrzyknięciem indywidualnie dobranego preparatu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu specjalnym kremem. To skuteczny sposób na intensywną pielęgnację skóry, poprawę jej nawilżenia, jędrności, kolorytu czy zredukowanie przebarwień. W ofercie mamy również specyficzne preparaty do mezoterapii poprawiającej kondycję włosów i zapobiegającej ich wypadaniu, czy pozwalającej na zredukowanie cellulitu lub nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Chcesz umówić się na wizytę?

Zadzwoń i ustal dogodny termin bezpłatnej konsultacji.

Toksyna botulinowa

Poocznie nazywa się ją botoksem. Podczas zabiegu do wybranej części ciała lub twarzy wstrzykiwana jest neurotoksyna botulinowa, która blokuje przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, w efekcie czego dochodzi do zmniejszenia napięcia mięśnia i osłabienia jego czynności. To pozwala na redukcję zmarszczek, jak również skuteczne leczenie nadpotliwości, przykurczy mięśni, tików oraz migreny.

Lipoliza iniekcyjna

Bezpieczny i skuteczny sposób na wymodelowanie sylwetki oraz utraty kilku centymetrów w obwodzie ud, bioder czy talii. Podczas zabiegu podawane są zastrzyki z substancją, która rozpuszcza komórki tłuszczowe. Uwolnione z nich tłuszcze trafiają z krwi do wątroby, gdzie są rozkładane i wydalane z organizmu. Najczęstsze wskazania do wykonania lipolizy iniekcyjnej to m.in.: fałdy tłuszczu na brzuchu, nadmiar tkanki po wewnętrznej stronie ud czy podwójny podbródek.

Leczenie nadpotliwości

Innowacyjna metoda leczenia nadpotliwości pach. Polega ona na emitowaniu płytko wnikających dawek energii mikrofalowej w tkankę miękką dołu pachowego, co prowadzi do podgrzewania gruczołów potowych. Nie ulegają one regeneracji, dlatego rezultaty są trwałe i zauważalne już po pierwszym zabiegu.

Chcesz umówić się na wizytę?

Zadzwoń i ustal dogodny termin bezpłatnej konsultacji.

Miękki lifting

Umożliwia wymodelowanie twarzy bez użycia skalpela. Zabieg polega na korekcji owalu twarzy poprzez wolumetryczne wypełnienie głębokich warstw tkanek miękkich kwasem hialuronowym wprowadzanym za pomocą kaniuli. Pierwsze efekty są zauważalne od razu, a pełny rezultat jest widoczny po około miesiącu.

Osocze bogatopłytkowe

Program biostymulacji komórek skóry oparty na pozyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Preparat podawany jest w formie iniekcji.  Pozwala to na regenerację skóry twarzy, wzmocnienie naczyń krwionośnych, redukcję zmarszczek, a także leczenie łysienia typu męskiego. Zabieg charakteryzuje najniższe ryzyko wywołania uczulenia, ze względu na użycie naturalnego preparatu z tkanek własnych pacjenta.

Komórki macierzyste

Skuteczna metoda wygładzenia, poprawy gęstości i ujednolicenia kolorytu skóry, a także spłycenia niewielkich zmarszczek. Zabieg polega na pobraniu od pacjenta krwi lub tkanki tłuszczowej. W specjalistycznym procesie ekstrakcji otrzymuje się mezenchymalne komórki macierzyste. Podaje się je miejscowo w okolice ciała wymagające regeneracji.

Peelingi medyczne

Skuteczna metoda złuszczania skóry poprawy gęstości i ujednolicenia kolorytu skóry. Podczas zabiegu wykorzystujemy: Peeling TCA/AHA, Peeling Hibiskusowy, Peeling Mlekowy, Peeling Glikolowy, Peeling Salicylowy, PQAge, Refix C Xylipic

Nici PDO

Przy ich użyciu można skorygować opadające policzki, defekty czoła – wiotką skórę i opadające brwi, mocne fałdy znajdujące się na twarzy, dolne powieki czy też podwójny podbródek. Nici wprowadza się pod skórę przy pomocy bardzo cienkiej igły – bez nacinania naskórka. Umieszcza się je w naturalnych liniach napięcia skóry, co pozwala na uzyskanie doskonałego efektu. Stymulują proces powstawania kolagenu w skórze, który odpowiedzialny jest za jej napięcie i jędrność, a także pobudzają produkcję elastyny, dzięki której tkanka jest sprężysta i elastyczna. Oddziaływanie polidioksanonu wspiera również syntezę kwasu hialuronowego, co podnosi poziom nawilżenia skóry i nadaje jej blasku. Pacjentki cenią sobie szybkie efekty, bezpieczeństwo zabiegu, brak blizn i śladów po wszczepieniu nici i wygodę – taki lifting nie wymaga długich przygotowań i rekonwalescencji.