fbpx

BioRegeneris

Poznaj zabieg BioRegeneris - Biolift Therapy

Biolift Therapy – wykorzystuje technologię monopolarnej fali radiowej o częstotliwości 448 kHz,  znanej z unikalnych właściwości ujędrniania skóry, redukcji tkanki tłuszczowej i wygładzania zmarszczek – teraz w rewelacyjnej, wzmocnionej odsłonie! Biolift Therapy  to najnowsza generacja biostymulacji. Ulepszone parametry głowic pozwalają w krótszym czasie uzyskać maksymalne rezultaty zabiegowe.

Zastosowanie w urządzeniu dodatkowo fali radiowej bipolarnej, wyróżnia zabieg Biolift Therapy na tle podobnych urządzeń, doskonale uzupełniając naturalną biostymulację skóry w kierunku idealnego wyglądu.

Chcesz umówić się na wizytę?

Zadzwoń lub wyślij formularz i ustal dogodny termin.

Formularz - zabiegi hi-tech

Jak działa zabieg BioRegeneris - Biolift Therapy?

Działanie BioREGENERIS - Biolift Therapy polega na przywrócenia komórce funkcji pierwotnych co potwierdziły liczne badania naukowe. Częstotliwość 448 kHz ma również działanie regenerujące, przeciwzapalne, a także zapewnia równowagę elektryczną w momencie uszkodzenia tkanki przez co przywraca swój potencjał błonowy (potencjał elektryczny). Komórka przyśpiesza swoją przemianę materii zwiększając zapotrzebowanie na tlen, składniki odżywcze i aminokwasy. To z kolei powoduje wzrost dopływu krwi, zwiększając mikrokrążenie. Krążąca krew dostarcza tkankom niezębnych składników przez co skóra jest lepiej nawilżona, napięta zdrowsza. Następuje wzrost produkcji kolagenu niezbędnego do naprawy uszkodzonej tkanki. Cały proces biostymulacji nie wymaga podwyższania temperatury tkanki, co oznacza, że tkanka nie jest uszkadzana przez ciepło podczas procesu.

Czas trwania zabiegu

ok. 30-90 min

Okres rekonwalescencji

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, a pacjent bezpośrednio po jego wykonywaniu może wrócić do codziennych aktywności.

Częstotliwość

TWARZ
Proponowana seria zabiegów:
6- 8 przez pierwsze 3 tygodnie,
2 x w tygodniu, następnie jeden raz w tygodniu

W celu podtrzymania efektu :
1-2 sesje miesięcznie, w zależności od potrzeb pacjenta

CIAŁO
Proponowana seria zabiegów :
10-12 przez pierwsze 3 tygodnie,
2 x w tygodniu, następnie jeden raz w tygodniu

W celu podtrzymania efektu :
1-2 sesje miesięcznie, w zależności od potrzeb pacjenta